PLAN KOLĘDY 2017 / 2018

 

 

W czasie kolędy kapłani chcą spotkać się z całą rodziną, na stole niech będzie krzyż i zapalone świece, Pismo Św. i woda święcona. Dzieci i młodzież nich przygotują zeszyty z katechezy.

Sobota   2.12.2017   godz. 1400

1.     Farna 18 b, a i 18 - 10

2.     Farna 20 - 30

3.     Farna 17 - 9

4.     Farna  2 - 8


 Niedziela   3.12.2017  godz. 1400

1.     Hutnicza 16 - 2

2.     Hutnicza 11 - 19

3.     Mickiewicza 1, 2, 4 i Pl. Nowary


 Sobota   9.12.2017   godz. 1400

1.     Ks. Machy 3 - 7 i 2 - 12

2.     Francuska i Konarskiego

3.     Żółkiewskiego 1 - 11 i 12 - 2

4.     Karwińska 1 - 5a


 Niedziela   10.12.2017    godz. 1400

1.     Batorego 2 - 16a

2.     Batorego 15 - 5

3.     Batorego 20 - 40 i  33, 31


 Sobota   16.12.2017  godz. 1400

1.     Ks. Strzybnego parzyste od końca i 15- 11

2.     Ks. Strzybnego 1 - 7

3.     16 - lipca 44 - 32

4.     16 - lipca 13 - 39


 Środa  27.12.2017 godz. 1500

1.     Karpacka 3a - 11 i 16 - 2

2.     Karpacka 41, 39 i 29 - 19

3.     Karpacka 34, 38, 42, 44, 48, 50

4.     Karpacka 28 - 32


 Czwartek   28.12.2017   godz. 1500

1.     Karpacka 36b i c

2.     Karpacka 36a i 36

3.     Karpacka 40a i 40

4.     Karpacka 40c i b


 Piątek  29.12.2017   godz. 1500

1.     Bema i Dyrekcyjna

2.     Szpitalna i Żelazna

3.     Łukasińskiego 20 - 4

4.     Łukasińskiego 24, 22 i 33 - 25 i 7 - 3


 Sobota 30.12.2017 godz. 1400

1.     Orląt 1- 3 i 2- 10

2.     Prosta 1- 11 i 8a, b, c

3.     Szczepańska 2 - 18

4.     Karłowicza 3 - 7 i Szczepańska 1-9


2018


 Wtorek 2.01.2018   godz. 1500

1.     Karłowicza 24 i 21 - 9

2.     Karłowicza 29 - 23

3.     Karłowicza 26 - 44a

4.     Ks. Bpa Lisieckiego 14 - 4 i 1 - 13


 Środa  3.01.2018   godz. 1500

1.     Gagarina 29 (od dołu)

2.     Gagarina 31  (od dołu)

3.     Gagarina 37  (od dołu)

4.     Gagarina 39 (od dołu)


 Czwartek   4.01.2018   godz. 1500

1.     Gagarina 1 (od dołu)

2.     Gagarina 3 - 9

3.     Gagarina 19 - 13

4.     Gagarina 21 - 27


 Piątek   5.01.2018   godz. 1500

1.     Gagarina 10 - 4

2.     Gagarina 12 - 18

3.     Wrocławska 5 - 17

4.     Wrocławska 2 - 22


 Sobota   6.01.2018  godz. 1400  

1.     Kaliny 98 (od dołu)

2.     Kaliny 95 (od dołu)

3.     Kaliny 93  (od dołu)


 Niedziela   7.01.2018   godz. 1400

1.     Kaliny 91  (od dołu)

2.     Kaliny 89 (od dołu)

3.     Kaliny 87 (od dołu)


 Poniedziałek  8.01.2018  godz. 1500

1.     Kaliny  43 - 73

2.     Kaliny 38 - 62

3.     Kaliny 70 - 66

4.     Kaliny 72, 82, 84


 Wtorek    9.01.2018   godz. 1500

1.     Kaliny 74 i 76

2.     Kochłowicka 17 i 11 (od dołu)

3.     Kochłowicka 15 i 13 (od dołu)

4.     Kochłowicka 9  (od dołu)


 Środa    10.01.2018   godz. 1500

1.     Kochłowicka 7  (od dołu)

2.     Kochłowicka 5  (od dołu) i parzyste

3.     Zwycięstwa 1 - 5a

4.     Racjonalizatorów 1- 13a i 8 - 2


 Czwartek    11.01.2018  godz. 1500

1.     Graniczna  60 - 50

2.     Graniczna 62 - 72

3.     Graniczna 82 - 74

4.     Graniczna 110 - 94


 Piątek    12.01.2018   godz. 1500

1.     Odrowążów 1 - 13

2.     Odrowążów 2 - 16

3.     Odrowążów 28 - 40

4.     Odrowążów 26 - 18


 Sobota   13.01.2018   godz. 1400

1.     Graniczna 32 - 10

2.     Odrowążów 37 - 53

3.     Ks. Bpa Włodarskiego od początku i Odrowążów 19 - 23

4.     Kochanowskiego 21- 25


Niedziela  14. 01.2018  godz. 1400

1.     Kochanowskiego 19c, b, a i 19

2.     Kochanowskiego 17 - 11

3.     Kochanowskiego 9 i 9a, b, c


Poniedziałek  15.01.2018  godz. 1500

1.     Kochanowskiego 7 - 3 i 6 - 28


Sobota   20.01.2018  godz. 1400

             Kolęda dodatkowa