Dzisiaj jest

środa,
19 grudnia 2018

(353. dzień roku)

Święta

Środa, III Tydzień Adwentu
Rok C, I
Dzień Powszedni

Dźwięk



Licznik

Liczba wyświetleń strony:
3440

W czasie kolędy kapłani chcą spotkać się z całą rodziną, na stole niech będzie krzyż i zapalone świece, Pismo Św. i woda święcona. Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty z katechezy. Złożone ofiary zasilą Fundusz remontu zewnętrznej elewacji kościoła.

Sobota   1.12.2018   godz. 1400

  1. Karpacka 2- 16 i 11 – 3a
  2. Karpacka 19 – 29 i 39, 41
  3. Karpacka 50, 48, 44, 42, 38, 34
  4. Karpacka 32 - 28

Niedziela   2.12.2018  godz. 1400

  1. Karpacka 36 c i 36 b
  2. Karpacka 36 i 36 a
  3. Karpacka 40 i 40 a

Sobota   8.12.2018   godz. 1400

  1. Karpacka 40 b i 40 c
  2. Graniczna 10 - 32
  3. Graniczna 94 - 110
  4. Graniczna 74 - 82

Niedziela   9.12.2018    godz. 1400

  1. Graniczna 50 - 60
  2. Graniczna 72 - 62
  3. Kaliny 98 (od góry)

Sobota   15.12.2018  godz. 1400

  1. Kaliny 95 ( od góry)
  2. Kaliny 93 (od góry)
  3. Kaliny 91 (od góry)
  4. Kaliny 89 ( od góry)

Niedziela 16.12.2018 godz. 1400

  1. Kaliny 87 ( od góry)
  2. Kaliny 73- 43
  3. Kaliny 62 – 38

Czwartek   27.12.2018   godz. 1500

  1. Kaliny 66 - 70
  2. Kaliny 76 i 74
  3. Kaliny 84, 82, 72
  4. Kochanowskiego 28 – 6 i 3 - 7

Piątek  28.12.2018   godz. 1500

  1. Kochanowskiego 9c, b, a i 9
  2. Kochanowskiego 11- 17
  3. Kochanowskiego 19 i 19a, b, c
  4. Kochanowskiego 25 - 21

Sobota 29.12.2018 godz. 1400

  1. Odrowążów 13 - 1
  2. Odrowążów 16 - 2
  3. Odrowążów 40 - 28
  4. Odrowążów 18 - 26

Niedziela 30. 12.2018 godz. 1400

  1. Odrowążów 53 - 37
  2. Odrowążów 23 – 19 i Ks. Bpa Włodarskiego od końca
  3. Zwycięstwa 5a - 1

      Rok 2019     

Środa  2.01.2019   godz. 1500

      1. Kochłowicka 5 (od góry i parzyste)

      2. Kochłowicka 7 (od góry)

      3. Kochłowicka 9 (od góry)

      4. Kochłowicka 13 i 15 ( od góry)


Czwartek   3.01.2019   godz. 1500

      1. Gagarina 4 – 10

      2. Gagarina 18 - 12

      3. Gagarina 27 - 21

      4. Gagarina 13 - 19


Piątek   4.01.2019   godz. 1500

      1. Gagarina 9 - 3

      2. Gagarina 1 (od góry)

      3. Gagarina 29 ( od góry)

      4. Gagarina 31 ( od góry)


Sobota   5.01.2019  godz. 1400  

      1. Prosta 8c, b, a i 11 – 1

      2. Orląt 10 – 2 i 3 – 1

      3. Karłowicza 23 - 29

      4. Karłowicza 9 – 21 i 24


Niedziela   6.01.2019   godz. 1400

      1. Szczepańska 18 - 2

      2. Szczepańska 9 – 1 i Karłowicza 7 – 3

      3. Kochłowicka 11 i 17 (od góry)


Poniedziałek  7.01.2019  godz. 1500

      1. Gagarina 37 (od góry)

      2. Gagarina 39 ( od góry)

      3. Wrocławska 17 - 5

      4. Wrocławska 22- 2


Wtorek    8.01.2019   godz. 1500

      1. Ks. Bpa Lisieckiego 13 – 1 i 4 – 14

      2. Karwińska 5a – 1

      3. Łukasińskiego 4 – 20

      4. Łukasińskiego 3- 7 i 25 – 33 i 24, 22


Środa    9.01.2019  godz. 1500

      1. Dyrekcyjna i Bema

      2. Żelazna i Szpitalna

      3. 16 Lipca 32 – 44

      4. 16 Lipca 39 - 13


Czwartek    10.01.2019  godz. 1500

      1. Ks. Strzybnego 6 – 16 i 11- 15

      2. Ks. Strzybnego 7 – 1

      3. Hutnicza 2 - 16

      4. Hutnicza 19 - 11


Piątek    11.01.2019   godz. 1500

      1. Pl. Nowary i Mickiewicza 4, 2, 1

      2. Ks. Machy 12 – 2 i 7 – 3

      3. Konarskiego i Francuska

      4. Żółkiewskiego 2 – 12 i 11 - 1


Sobota   12.01.2019   godz. 1400

      1. Batorego 16a - 2

      2. Batorego 5 - 15

      3. Batorego 33,31 i 40 -20

      4. Racjonalizatorów 2- 8 i 13a - 1


Niedziela  13. 01.2019  godz. 1400

      1. Farna 8 - 2

      2. Farna 10 – 18 i 18a i b

      3. Farna 30 - 20


Poniedziałek  14.01.2019  godz. 1500

      1. Farna 9 – 17

      2. Karłowicza 44a - 26


Sobota   19.01.2019  godz. 1400

      Kolęda dodatkowa