Dzisiaj jest

czwartek,
14 listopada 2019

(318. dzień roku)

Święta

Czwartek, XXXII Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
969

      Sobota   30.11.2019   godz. 1400 

1.  Kochanowskiego 9 i 9a,b,c 

2.  Kochanowskiego 19c,b,a i 19 

3.  Kochanowskiego 17-11 

4.  Kochanowskiego 21-25 


Niedziela   1.12.2019   godz. 1400 

1.  Kochanowskiego 7-3 i 6 - 28 

2.  Odrowążów 1 - 13 

3.  Odrowążów 2 -16 


Sobota   7.12.2019   godz. 1400 

1.  Odrowążów 26 - 18 

2.  Odrowążów 28 - 40 

3.  Odrowążów 37 - 53 

4.  Ks. Bpa włodarskiego - od początku i Odrowążów 19 - 23


Niedziela   8.12.2019   godz. 1400 

1.  Zwycięstwa 1 - 5a 

2.  Racjonalizatorów 1 - 13a i 8 - 2 

3.  Prosta 1 - 11 i 8a,b,c  


Sobota   14.12.2019   godz. 1400 

1.  Karłowicza 29 -23 

2.  Karłowicza 24 i 21 -9 

3.  Karłowicza 26 - 44a

4.  Karłowicza 3 - 7 i Szczepańska 1 - 9


Niedziela   15.12.2019   godz. 1400 

1.  Szczepańska 2 - 18 

2.  Łukasińskiego 20 - 4 

3.  Łukasińskiego 24,22,33 -25 i 7 - 3 


Sobota   21.12.2019   godz. 1400 

1.  Orląt 1 - 3 i 2 -10 

2.  Kochłowicka 15 i 13 ( od dołu) 

3.  Kochłowicka 17 i 11 ( od dołu) 

4.  Kochłowicka parzyste i 5 (od dołu) 


Niedziela   22.12.2019   godz. 1400 

1.  Kochłowicka 9 (od dołu)

2.  Kochłowicka 7 (od dołu)

3.  Graniczna 32 - 10


Piątek   27.12.2019   godz. 1500

1.  Graniczna 60 - 50

2.  Graniczna 62 - 72

3.  Graniczna 82 - 74

4.  Graniczna 110 - 94


Sobota   28.12.2019   godz. 1400

1.  Kaliny 87 (od dołu)

2.  Kaliny 89 (od dołu)

3.  Kaliny 91 (od dołu)

4.  Kaliny 93 (od dołu)


Niedziela   29.12.2019   godz. 1400

1.  Kaliny 95(od dołu)

2.  Kaliny 43 - 73

3.  Kaliny 38 - 62


 Poniedziałek   30.12.2019   godz. 1500

1.  Kaliny 98 (od dołu)

2.  Kaliny 70 - 66 (od dołu)

3.  Kaliny 74 i 76

4.  Kaliny 72, 82, 84


ROK 2020


 Czwartek   2.01.2020   godz. 1500

1.  Gagarina 1(od dołu)

2.  Gagarina 29 (od dołu)

3.  Gagarina 31 (od dołu)

4.  Gagarina 37 (od dołu)


 Piątek   3.01.2020   godz. 1500

1.  Gagarina 39 (od dołu)

2.  Gagarina 3 - 9

3.  Gagarina 19 - 13

4.  Gagarina 21- 27


 Sobota   4.01.2020   godz. 1400

     1.  Gagarina 10 - 4

     2.  Gagarina 12 - 18

     3.  Karpacka 40c i 40b

     4.  Karpacka 40a i 40


     Niedziela   5.01.2020   godz. 1400

1.  Karpacka 36a i 36

2.  Karpacka 36b i 36c

3.  Karpacka 28 - 32


Poniedziałek   6.01.2020   godz. 1400

1.  Karpacka 41, 39 i 29 - 19

2.  Karpacka 3a - 11 i 16 - 2 

3.  Karpacka 34, 38, 42, 44, 48, 50


Wtorek   7.01.2020   godz. 1500 

1.  Ks. Bpa Lisieckiego 14 - 4 i 1 - 13 

2.  Farna 17 - 9  

3.  Farna 20 - 30 

4.  Farna 8 - 2 


Środa 8.01.2020   godz. 1500 

1.  Farna 18b i a, 18 - 10 

2.  Batorego 2 - 16a 

3.  Batorego 15 - 5 

4.  Batorego 20 - 40 i 31, 33


Czwartek 9.01.2020   godz. 1500 

1.  Żółkiewskiego 1 - 11 i 12 - 2 

2.  Ks. Machy 3 - 7 i 2 - 12 

3.  Francuska i Konarskiego  

4.  Mickiewicza 1, 2, 4 i Pl. Nowary


Piątek 10.01.2020   godz. 1500 

1.  Bema i Dyrekcyjna 

2.  Szpitalna i Żelazna 

3.  Wrocławska 5 - 17 

4.  Wrocławska 2 - 22


Sobota   11.01.2020   godz. 1400

1.  Ks. Strzybnego 15 - 11 i 16 - 6 

2.  Ks. Strzybnego 1 - 7 

3.  Hutnicza 16 - 2 

4.  Hutnicza 11- 19


 Niedziela 12.01.2020   godz. 1400 

1.  Karwińska 1 - 5a 

2.  16 Lipca 44 - 32 

3.  16 Lipca 13 - 39


 Sobota 18.01.2020   godz. 1400 

     Kolęda dodatkowa