20 lutego 2020

Dzień Powszedni

302061

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 1630 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

We wtorek od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi Żywy Różaniec, zaś po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na katechezę dorosłych.

W środę po Mszach Świętych o godz. 800 i 1800 zapraszamy na nabożeństwo do MBNP, zaś w czwartek ku czci bł. ks. J. Czempiela.

W środę o godz. 1500 spotkanie Koła Misyjnego w domu katechetycznym, zaś na godz. 1915 zapraszamy na medytacje Słowa Bożego w duchu lectio divina do auli chorzowskiego Hospicjum.

W czwartek od godz. 1600 spowiedź św. dla uczniów kl. VII - VIII, zaś o godz. 1630 Msza Św. szkolna na którą zapraszamy wszystkie dzieci. O godz. 1900 zapraszamy młodzież na spotkanie w kawiarence parafialnej.

W piątek o godz. 1500 zapraszamy na GODZINĘ MIŁOSIERDZIA, a na Mszę Św. o godz. 1800 kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W sobotę święto katedry św. Piotra Apostoła. Od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

Caritas naszej Archidiecezji prosi o przekazanie 1% swojego podatku przy tegorocznym rozliczeniu podatkowym.

Nasza Archidiecezja włączy się w Narodową Pielgrzymkę do Rzymu w dniach 15 – 17 maja br. z okazji 100. Rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II. Więcej informacji dla zainteresowanych na plakacie w gablotce i stronie internetowej naszej parafii.

SP nr 34 im. Sportowców Hajduckich w Chorzowie zaprasza na Dzień otwarty przyszłych uczniów kl. 1 wraz z rodzicami w środę 19 lutego o godz. 1630.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym polecamy artykuły o najnowszej książce papieża Franciszka, który opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II oraz o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła. Do nabycia również: Hajduczanin, L!OSSERVATORE ROMANO, Apostolstwo Chorych oraz Mały Gość Niedzielny w którym plakat z Dawidem Kubackim.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Brak własnych statystyk