sobota,

Sobota, XXXII Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, zaś przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie dla chrześcijan prześladowanych w Pakistanie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 1630 zapraszamy na nabożeństwo w intencji naszej Ojczyzny.

W poniedziałek wspomnienie Św. Jozafata.

We wtorek wspomnienie Pierwszych Męczenników Polski. Od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi FZŚ, zaś po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na katechezę dorosłych w domu katechetycznym.

W środę po Mszach Św. o godz. 800 i 1800 zapraszamy na nabożeństwo do MBNP, zaś w czwartek ku czci bł. ks. J. Czempiela.

W czwartek od godz. 1600 spowiedź św. dla uczniów kl. V- VI, zaś wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę Św. szkolną o godz. 1630.

W piątek o godz. 1500 zapraszamy na GODZINĘ MIŁOSIERDZIA, zaś po Mszy Św. wieczornej młodzież na spotkanie oazowej w kawiarence parafialnej.

W sobotę wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej. Od godz. 1000 spotkanie niepełnosprawnych w domu katechetycznym, zaś od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę w naszej archidiecezji przeżywać będziemy Dzień Muzyki Liturgicznej. Na Mszę Św. o godz. 1100 zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do wczesnej i I komunii św. , którym poświęcimy skarbce. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.

Już dzisiaj zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do wczesnej i I komunii św. na katechezę w poniedziałek 19 listopada. O godz. 1900 w domu katechetycznym.

III Archidiecezjalna Pielgrzymka Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich rodzin oraz wszystkich chętnych do sanktuarium Matki Bożej w Lourdes specjalnym pociągiem odbędzie się w dniach 5 – 13 maja 2019r. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Prezydent Miasta Chorzowa zaprasza na Miejskie Spotkania Medyczne, a NFZ kobiety na bezpłatną mammografię. Szczegóły na plakatach w gablotce.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym o roli Kościoła w odzyskaniu niepodległości Ojczyzny oraz dlaczego prąd podrożeje i jakie będą tego konsekwencje.

Do nabycia również: L!OSSERVATORE Romano, Hajduczanin z planem kolędy, Apostolstwo Chorych oraz Mały Gość Niedzielny z komiksem „Skauci Niepodległej”.