niedziela,

Niedziela, XVI Tydzień zwykły
Szesnasta Niedziela zwykła

Drodzy Parafianie

Słuchacze Jezusa podążali za Nim ze wszystkich miast – nie dawali ani Jemu, ani apostołom nawet odpocząć. My również przychodzimy na spotkanie z Nim w Eucharystii. Niech to dzisiejsze spotkanie z Jezusem będzie dla każdego z nas okazją do udzielenia odpowiedzi na pytanie, ile w naszym codzienny życiu jest takiego głodu słuchania słów Jezusa i przebywania w Jego obecności.

Ks. dr Marcin Niesporek

·     • 24 sierpień 2018 (piątek)

Wyjazd w godzinach porannych z ulicy Szpitalnej. Przejazd do Lichenia. Droga krzyżowa w Lasku Grąblińskim, nawiedzenie bazyliki w Licheniu i Msza św. w bazylice. Nocleg i obiadokolacja w Licheniu.

·       • 25 sierpień 2018 (sobota)

Śniadanie w Licheniu. Przejazd do Warszawy. Zwiedzanie Żoliborza i tam nawiedzenie kościoła św. Stanisława Kostki (Msza św.), modlitwa nad grobem bł. ks. Jerzego, zwiedzanie muzeum w podziemiach kościoła. Przejazd na Stare Miasto (czas wolny), nawiedzenie Archikatedry św. Jana – grób kard. Wyszyńskiego. Obiadokolacja i nocleg w Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym Archidiecezji Warszawskiej.

·       • 26 sierpnia (niedziela)

Śniadanie w Warszawie. Przejazd do Niepokalanowa – miejsce pracy św. Maksymiliana Kolbe. Tam msza święta. Zwiedzanie Niepokalanowa. Powrót do Chorzowa ok. godz. 18.00.

Cena obejmuje:

- wyżywienie: 2 obiadokolacje w pierwszym i drugim dniu oraz 2 śniadania w drugim i trzecim dniu pielgrzymki,

- 2 noclegi (w Licheniu) i w Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym w Warszawie (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami), autokar + ubezpieczenie.

Zapisy: w kancelarii parafialnej parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie Batorym, albo w hospicjum chorzowskim

Wszelkie pytania prosimy kierować do księdza Marcina Niesporka, pod nr tel. 695665117, albo mailowo: mniesporek.lo3@gmail.com